Montáž plechových krytín

Čo služba zahŕňa?

Montáž plechových krytín je proces inštalácie strešného krytia pomocou plechových panelov. Plechové krytiny sú populárnou voľbou pre svoju odolnosť, dlhú životnosť, jednoduchú údržbu a estetický vzhľad. Tieto krytiny sa často používajú na rôzne typy budov, vrátane obytných domov, komerčných budov, priemyselných závodov a iných stavieb.

Overené moderné technológie

Pracujeme s modernými technológiami, ktoré sú kvalitné a veľmi žiadané.

Skúsenosť v obore

Už 30 rokov Vás chránime pred dažďom.

Osobné obhliadky zdarma

Prídeme kamkoľvek a kedykoľvek.  

Garancia spokojnosti

Ku každému zákazníkovi pristupujeme individuálne. Vyriešime problémy za Vás.

Klampiarske práce

Montáž plechových krytín

RHEINZINK

Zliatina RHEINZINK sa skládá z elektrolyticky čistého zinku so stupňom rýdzosti 99,995% a presne určených podielov prísad medi a titánu. V jedinom nepretržitom výrobnom procese sa materiál roztaví, leje, valcuje a natáča do zvitkov na oceľové cievky rovnomerne a v bezchybnej kvalite. Tieto zvitky slúžia na ďalšie spracovanie ako východiskový produkt na výrobu vysokohodnotného programu strešného odvodňovacieho systému RHEINZINK a hotových výrobkov na zastrešenie a na fasády, vrátane potrebných stavebných profilov.
Viac informácii nájdete na www.rheinzink.sk

LINDAB

Ľahké strešné krytiny Lindab spĺňajú všetky estetické, technické i funkčné požiadavky kladené na strešnú krytinu. Krytiny sú profilované do tvaru klasických strešných tabúľ s výraznou alebo naopak nenápadnou vlnou. Dávajú tak streche dokonalý vzhľad a majiteľovi možnosť zvoliť strešnú krytinu v štýle a farbe korešpondujúcej s ďalšími stavebnými prvkami. Charakteristickou vlastnosťou krytín Lindab je jednoduchá a rýchla montáž, dlhá životnosť a minimálna údržba.
Viac informácií nájdete na www.lindab.sk

PREFA

Základným materiálom pre hliníkové produkty PREFA sú zliatiny podľa EN 1396. Povrchová úprava falcovaných škridiel, šindľov, drážkových šablón, strešných žľabov, zvodov a plechov prebieha metódou Coil-Coating a podlieha prísnym požiadavkám ECCA (European Coil Coating Association) v Bruseli. 40-ročná záruka na základný hliníkový materiál falcovaných škridiel PREFA, šindľov PREFA a drážkových šablón PREFA proti rozbitiu, korózii a premrznutiu pri bežnom zaťažení životného prostredia a odbornej pokládke stavebnými klampiarmi!

Viac informácií nájdete na www.sk.prefa.com

Ďaľšie z našich služieb

Nezáväzná cenová ponuka

Vyplňte nižšie uvedený kontaktný formulár a my vás budeme spätne kontaktovať.